Říjen 2008

Mno padááám!..

31. října 2008 v 21:30 | BaRuNkA
Hojky Lidičky!

Jak se máte?.. já docela břee.. mno dneska ne Halloween takže kdybyste chtěly tak T a D y si můžete udělat Halloweenskou Bleskovku..

Mno a jináč sem zase cvičila jógu s kamíí přes skyp.. bolííí mě stehno.. mno a co vy?..

Nic už sem nic nepřidám až zítra du se ívat na zoufalky.. to upe žeruuu..:P.. mno tak

PP :-*High School Musical 3" Pool Party

31. října 2008 v 21:19 | BaRuNkA
zdroj: zefron.blog.cz

HSM3 - Exclusive Photos III.

31. října 2008 v 21:10 | BaRuNkA
Podobně jako předchozí fotky, i tyhle jsou z HSM3. Na fotkách josu už méně scény HSM3, spíše to jsou fotky z tréninku, nahrávacího studia, nebo ve formě shootu. Všechmy jsou moc moc pěkné. Mohla by být lepší kvalita, ale jak my blogaři říkáme: "Aspoň něco!" xD

Stylík

31. října 2008 v 21:07 | BaRuNkA


Shia LaBeouf: Happy Halloween!

31. října 2008 v 20:58 | BaRuNkA

Jessica Alba - Narciso Rodriguez Book Signing (30.10.)

31. října 2008 v 20:55 | BaRuNkA
ClicK na Celý článek

Zac and Vanessa - HSM 3 Press Conference in Mexico City (30.10.)

31. října 2008 v 20:14 | BaRuNkA
ClicK na Celý článek

taky?!

31. října 2008 v 20:10 | BaRuNkA
Hoj!

taky vám blbne blog?.. mě teda jo! a už mě to začíná srat.. fakt .. jako já tady aspoň čekám půl hodiny než to naběhne a pak nic.. jako fakt nasraat!.. FUCK OFF!.. pardón za ty vyrazy ale musela sem je použit páč mě to fakt nasralo!..

Kim Kardashian - Getting her nails done (30.10)

31. října 2008 v 18:54 | BaRuNkA
dyž tak pod tímto článkem je Halloweenská Bleskovkaa.. tk si ju udělejte jestli chcete..!

Bleskovka - Halloween!

31. října 2008 v 18:47 | BaRuNkA
Hojky tak jak sem slíbilaa!

1) Hoj

2) Jak je?

3) Slavíte Halloween?

4) vyvoláváš nějaký DUCHY?

5) čteš nějakou strašidelnou knížku?..

6) máš rád Halloween?..

7) neva že diplomek bude dohromady ale z Dýňou?..

8) tk pěknýho Halloweena!.. pp..:-)

JuChůů.. HaLlOween!

31. října 2008 v 18:39 | BaRuNkA
Zdar lidi!
Určo ste si všimly že je dneska Halloween..!.. No takže sem vám slíbila že vám sem dám nějakou Bleskovku viďte tu vám dám za chvíli ale před tím sem vám chtěla řict co to ten Halloween je.. a eče pár obrázku když už tak.. bez nich to nendeee!


Eva opět v restauraci BESO

31. října 2008 v 16:59 | BaRuNkA


Avril Lavigne- FUCK OFF PAPARAZZI!

31. října 2008 v 16:57 | BaRuNkA
Hej tak to je hustýý..!.. ten její fakáč..

zdrojik: my-pure-love

Zac in Show

31. října 2008 v 16:09 | BaRuNkA
Jak moc dobře víte Vanessa byla taky v této show.Dokonce nám i Van zatancovala =D Bylo to super video ne?? I Zac byl v Ellen Show a jako sranda byla mluvilo se o Zacovích vlasech žeje má moc dlohý vzadu.Ellen si dokonce s sebou do studia vzala elektrický holící strojek. "Chceš to vzadu trochu zkrátit?" zeptala se ho. "Máš to trochu dlouhé". Ellen dokonce požádala Zacovu mamku Starlu, která seděla v publiku, jestli může Zacovi vlasy ostříhat. A co ona na to? "Jdi do toho!" Tyjo toje snad po druhé co sem viděla Zacovo mámu.Jinak to video je super já sem se vážne smála jak vytáhla ten strojek :D
Určo se na vide koukněte!Video je pod cč


Photoshoot by Michael Lavine3

31. října 2008 v 15:56 | BaRuNkA
Už jsem vám sem dávala nějaké fotky z photoshootu od Michaela Lavineho. Ted se jich oběvilo o hodně víc a mě se strašně moc líbí. Jsou s naší hlavní šesticí tedy se Zacem, Vanessa, Ashley, Lucasem, Corbinem a Moniq. Shoot je z roku 2008 a myslm, že je to jeden z posledních shootů našich Wildcats. Shoot v plné velikosti najdete zde
zacdavidefron.blog.cz

Mariah Carey is a Halloween Firefighter

31. října 2008 v 15:35 | BaRuNkA

Mariah Carey a manžel Nick Cannon oslavu svých šest-měsíční výročí se svými nejbližšími přáteli na exkluzivní Halloween Eve kostým party v New York City markýzy nočního klubu v pátek večer.
With a tiered cake and carved pumpkins, it will certainly get everyone into the Halloween spirit. S odstupňovanou dort a vyřezávané dýně, bude jistě všichni dostanete do Halloween ducha. Specialty cocktails were provided by Ciroc, and costumes were required! Speciální koktejly byly poskytnuty Ciroc a kostýmy byly požadovány!
Mariah , 38, and Nick , 28, arrived on the back of a fire truck in firefighter outfits. Mariah, 38 a Nick, 28, dorazila na zadní požár kamionu v hasič oblečení. Of course Mariah 's outfit was a bit more skimpy. Samozřejmě Mariah 's kostým byl přece jen trochu příliš krátký. Sexy firefighter! More Here! Sexy hasič!


Ashley Olsen ‘Influences’ David Letterman

31. října 2008 v 15:27 | BaRuNkA

Móda odborník Ashley Olsen dorazí do pozdních David Letterman Show se na podporu své nové knize vliv v New Yorku ve čtvrtek.
The 22-year-old actress and her twin sister Mary-Kate had to deal with animal rights protesters during their New York book signing yesterday. V 22-rok-stará herečka a její dvojče sestra Mary-Kate musela vypořádat se s protestanty práva zvířat během své knize New York podpisu včera. Two representatives from PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) wore "Trollsen Twins" masks, protesting their use of fur in their clothing collections. Dva zástupci z PeTa (Lidé pro etické zacházení se zvířaty) nosil "Trollsen Twins" masky, aby protestovali proti jejich používání kožešin v oděvním jejich sbírek. Signs at the event read: "Trollsens Fur Hags From Hell" and "Hairy Kate & Ashley". Známky v případě číst: "Trollsens Srst ježibaby From Hell" a "Hairy Kate & Ashley".
10+ pictures inside of Ashley Olsen influencing David LettermanMore Here! 10 + obrázky uvnitř Ashley Olsen ovlivňování David Letterman ...